Home ⁄ Trądzik

Trądzik

Peelingi chemiczne
Peelingi medyczne to doskonałe zabiegi gwarantujące szybkie i długotrwałe efekty.
od 160-330 zł
Umów wizytę
Peeling kawitacyjny z ESTGEN aktywne białka
Peeling kawitacyjny to zabieg delikatnego peelingu oczyszczającego skórę. W połączeniu z sonoforezą z aktywnymi białkami daje spektakularne efekty wyciszenia stanu zapalnego, zmniejszenia aktywnych krost i innych zmian skórnych, W kooperacji z dobranymi przez kosmetolog kosmetykami do pielęgnacji domowej ESTGEN obserwujemy znaczną poprawę stanu skóry i wyciszenie trądziku.
od 160 zł
Umów wizytę
Mikrodermabrazja
Polecana na trądzik z zaskórnikami bez ropnych stanów zapalnych. Zabiegi kosmetologiczne wykonują u nas kosmetolodzy z wyższym wykształceniem medycznym. Pracujemy na prestiżowych dermokosmetykach Cell Fusion C, Innaethetics, PCA Skin, a także luksusowych firmach kosmetycznych jak  Dr Irena Eris Professional
od 180zł
Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa
Mezoterapia bezigłowa jest alternatywą dla zabiegów z medycyny estetycznej wykorzystującej iniekcje substancjami aktywnymi. Mezoterapia bezigłowa bazuje na współdziałaniu elektroporacji i fali ultradźwiękowej dzięki czemu substancje aktywne ( witaminy, wyciągi z ziół) są w stanie pokonać barierę naskórkową i dotrzeć do głębszych warstw skóry aby osiągnąć efekt terapeutyczny.
od 220 zł
Umów wizytę
Oczyszczanie manualne
Oczyszczanie cery jest podstawowym zabiegiem od którego zaczynamy pielęgnację. W zależności od wskazań indywidualnie dobieramy rodzaj niezbędnego oczyszczania dla Państwa skóry.
Od 240 zł
Umów wizytę

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.