Home ⁄ Laseroterapia

Laseroterapia

Zabiegi laserowe wykonuje Pani doktor w swoim gabinecie, w Kaszmirowym Dotyku odbywają się konsultacje/kwalifikacje do zabiegu.

Zapraszamy do Pani Doktor na zabiegi laserem frakcyjnym CO2 polskiej firmy LASMED służącym do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu.
Laser UltraFrax 300 stanowi najbardziej efektywne i najbardziej wszechstronne urządzenie laserowe stosowane w medycynie estetycznej i dermatochirurgii, oferujące niezwykle szeroki zakres zastosowań. Jest to najnowocześniejszy i najsilniejszy  laser frakcyjny CO2 na rynku.

 

Jak działa laser frakcyjny CO2?
Służy do trwałej odbudowy skóry oraz intensywnej stymulacji nowych włókien kolagenowych. Uzyskujemy wygładzenie skóry, redukcje drobnych zmarszczek, ujędrnienie, poprawę odcienia i tekstury skóry.
Promieniowanie lasera CO2 jest silnie absorbowane przez wodę, podstawowy składnik tkanek. Wnikając w skórę powoduje błyskawiczne jej podgrzanie i odparowanie – ablację. Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze. Laser „dziurkuje” skórę tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nie uszkodzonej skóry. Dzięki temu proces leczenia rozwija się bardzo szybko i bez tworzenia widocznej rany.
Laser CO2 wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem co warunkuje trwałą regenerację kolagenu i elastyny.

 

Wskazania:
• Odmładzanie skóry
a. Drobne zmarszczki –np. wokół oczu, ust
b. Wiotkość skóry –głębokie zmarszczki
c. Poszerzone pory
d. Nierównomierny odcień skóry
• Blizny
a. Potrądzikowe
b. Pooperacyjne i pourazowe
c. Rozstępy
d. Potrądzikowe

• Usuwanie zmian skórnych
a. Brodawki łojotokowe
b. Włókniaki
c. Zmiany barwnikowe


Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.