Home ⁄ Zmarszczki głębokie

Zmarszczki głębokie

Wypełniacz
Wypełniacz w formie żelu jest podawany podskórnie przez lekarza w miejscu zmarszczki. Efekt wypełnienia jest naturalny i delikatny, preparat utrzymuje się w tkankach około 18 miesięcy. Długi rezultat jest związany z pobudzeniem syntezy fibroblastów przez wprowadzony preparat co z kolei stymuluje syntezę elastyny i kolagenu.
od 640 do 1200 zł
Umów wizytę
Fale radiowe
Bipolarne fale radiowe to nowa technologia w walce z utratą jędrności skóry. Jest to bezinwazyjny, przyjemny i efektywny zabieg. Fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej, na siateczkę włókien kolagenowych i elastynowych.
od 220 zł
Umów wizytę
Peelingi chemiczne
Peelingi medyczne to doskonałe zabiegi gwarantujące szybkie i długotrwałe efekty przebudowy i wzrostu gęstości skóry.
od 300 zł
Umów wizytę
Dermapen
Stymulacja produkcji nowego kolagenu i elastyny, niwelowanie drobnych zmarszczek, prewencja przeciwzmarszczkowa, alternatywa dla mezoterapii igłowej, dostarczenie składników aktywnych w głąb skóry, niwelowanie przebarwień i obrzęków. Zabieg polega na płytkim, równomiernym nakłuwaniu skóry za pomocą pena z mikroigłami oraz aplikacji odpowiedniego serum, które wnika w głębokie warstwy skóry dzięki setkom mikronakłuć.
od 330zł
Umów wizytę
Elektrostymulacja twarzy
Elektrostymulacja mięśni twarzy – bardzo skuteczny zabieg likwidujący opadające policzki i powieki. Wykonywany w serii pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów!
80zł/zabieg
Umów wizytę
Laser CO2
Zapraszamy do Pani Doktor na zabiegi laserem frakcyjnym CO2 służącym do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu.
od 150 do 1200 zł
Umów wizytę

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.