Home ⁄ Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to doskonałe zabiegi gwarantujące szybkie i długotrwałe efekty.

Idealnie sprawdzają się w terapii skóry z:

 • przebarwieniami
 • oznakami starzenia (zmarszczki, bruzdy, utrata jędrności)
 • trądzikiem
 • poszerzonymi porami
 • problemem przesuszenia
PEELING PEPTYDOWY – zabieg nazywany alternatywą botoxu! Efekty widoczne już po 1 zabiegu!

Peeling nazywany alternatywą botoksu, może być stosowany na okolicę oczu! Dzięki temu możemy znacznie wygładzić tzw. “kurze łapki”. W tym wyjątkowym zabiegu alfahydroksykwasy zostały połączone z kluczowymi substancjami aktywnymi:
Neuropeptyd – Argireline® jest skróconą formą toksyny botulinowej i działa na tym samym poziomie, co botoks. Wykazuje silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne wywoływane pracą mięśni. Argirelina® hamuje wyrzut katecholamin, które są odpowiedzialne za skurcz mięśni, dając efekt widocznego i natychmiastowego wygładzenia bruzd i zmarszczek. Niezależne badaniach in vivo wykazały zmniejszenie głębokości zmarszczek średnio o 30%.
Czynniki wzrostu naskórka kompleks AHA gwarantujących doskonałe przenikanie substancji aktywnych

CZĘSTOTLIWOŚĆ:
seria: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku

WSKAZANIA:

 • Utrata jędrności skóry
 • Zmarszczki mimiczne, również wokół oczu
 • Zmarszczki grawitacyjne
 • Zmarszczki utrwalone
 • Nierówna powierzchnia

UWAGI:
Peeling całoroczny
Peeling również na okolicę oczu

EFEKTY:

 • Silnie wygładza zmarszczki mimiczne już w trakcie trwania zabiegu
 • Powoduje rozkurcz mięśni, przez co delikatnie unieruchamia mimikę wygładzając utrwalone – Zmarszczki mimiczne
 • Rozjaśnia skórę i przebarwienia
 • Działa na odmłodzenie skóry poprzez silną odbudowę
Peeling peptydowy na zmarszczki mimiczne i okolicę oczu Twarz 300,00 zł

+szyja i dekolt 400zł

Peeling peptydowy  na kurze łapki 200,00 zł
PCA SKIN

Prestiżowa marka stworzona na bazie wiedzy, inteligentnych rozwiązań oraz nowoczesnej technologii. Środowisko medyczne i kosmetologiczne z całą stanowczością potwierdza, że produkty PCA Skin to jedne z najlepszych i najbardziej innowacyjnych peelingów chemicznych. Jest to lider na rynku USA – stawia na ciągły rozwój oraz odkrywanie sposobów na problemy skórne milionów ludzi na świecie. Autorskie połączenia składników aktywnych (min. kwasu TCA) z wysoko stężonym retinolem (najwyższe stężenie na rynku!) daje efekty, które przechodzą najśmielsze oczekiwania w walce z trądzikiem w każdym wieku, zmarszczkami oraz przebarwieniami.
Nasze Centrum Urody Kaszmirowy Dotyk zostało wyróżnione certyfikatem Gabinet Autoryzowany marki PCA Skin, co gwarantuje Państwo bezpieczeństwo terapii, użycie oryginalnych kosmetyków oraz odbycie odpowiednich szkoleń.

Ultra Peel, HQ free, Enzymatic treatment, Twarz 300,00 zł

+ szyja 50zł

+ dekolt 100zł

Ultra Peel  + booster 400,00 zl

+szyja i dekolt = 550zł

Advanced Treatment Booster 250,00 zł j. w.
Detox Gel ( rozświetlenie, zaskórniki, skóra palacza) 220,00 zł + szyja i dekolt 150zł
PEELING KWASEM MIGDAŁOWYM

Kwas migdałowy – należy do grupy kwasów alfa-hydroksylowych (AHA). W naturze kwas ten występuje w gorzkich migdałach. Wykazuje silne działanie antybakteryjne i regulujące świecenie się skóry, jest polecany w przypadku wyprysków trądzikowych i zaskórników. Ma działanie przeciwzmarszczkowe, poprawia strukturę skóry, wygładza zmarszczki powierzchniowe. Wpływa na produkcję kwasu hialuronowego w skórze, co zapewnia nawilżenie skóry. Delikatnie rozjaśnienia przebarwienia posłoneczne, pozapalne, hormonalne. Wykazuje działanie łagodzące, brak silnych podrażnień, łuszczenia i zaczerwienienia podczas kuracji. Polecany jako przygotowanie skóry do silniejszych peelingów i zabiegów złuszczających, ułatwia późniejszą regenerację skóry i zapobiega pojawianiu się stanów zapalnych.

Peeling migdałowy Twarz 200,00 zł + szyja i dekolt 100zł
PEELINGI NA PRZEBARWIENIA

Te mało estetyczne zmiany na skórze mogą mieć różne podłoże. Zazwyczaj powstają na skutek oddziaływania promieniowania UV lecz przyczynami są również zmiany zapalne, podłoże hormonalne oraz inne choroby ogólnoustrojowe. Wraz z wiekiem rośnie ryzyko do powstawania przebarwień. Najczęstsze miejsce występowania plamek to policzki, broda, czoło, nos, górna warga. Odpowiednia pielęgnacja rozjaśnia już istniejące zmiany oraz nie dopuszcza do powstawania kolejnych. Zabiegi do cery z przebarwieniami zawierają odpowiednie składniki aktywne, których mechanizm opiera się na hamowaniu syntezy melaniny (barwnika skóry) oraz rozjaśnianiu.

Twarz 350,00 zł
+ szyja i dekolt 100zł
Na dłonie rozjaśniający, odmładzający 200,00 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.