Home ⁄ Zmarszczki mimiczne

Zmarszczki mimiczne

Toksyna Botulinowa
Toksyna botulinowa typu A popularnie nazywana botoxem używana jest zarówno w medycynie konwencjonalnej jak i w medycynie estetycznej. Jej działanie wykorzystywane w estetyce polega na czasowym porażeniu mięśnia w który jest wstrzyknięta co prowadzi do wygładzenie i spłycenie zmarszczek na skórze ponad nim.
od 450 do 900 zł
Umów wizytę
Dermapen
Stymulacja produkcji nowego kolagenu i elastyny, niwelowanie drobnych zmarszczek, prewencja przeciwzmarszczkowa, alternatywa dla mezoterapii igłowej, dostarczenie składników aktywnych w głąb skóry, niwelowanie przebarwień i obrzęków. Zabieg polega na płytkim, równomiernym nakłuwaniu skóry za pomocą pena z mikroigłami oraz aplikacji odpowiedniego serum, które wnika w głębokie warstwy skóry dzięki setkom mikronakłuć.
od 330zł
Umów wizytę
Elektrostymulacja twarzy
Elektrostymulacja mięśni twarzy – bardzo skuteczny zabieg likwidujący opadające policzki i powieki. Wykonywany w serii pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów!
80 zł/ zabieg

pakiet 10 zab. – 750zł

Umów wizytę
Fale radiowe
Bipolarne fale radiowe to nowa technologia w walce z utratą jędrności skóry. Jest to bezinwazyjny, przyjemny i efektywny zabieg.
Fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej, na siateczkę włókien kolagenowych i elastynowych.
od 220 zł
Umów wizytę
Peeling peptydowy
Peeling nazywany alternatywą botoksu, może być stosowany na okolicę oczu! Dzięki temu możemy znacznie wygładzić tzw. „kurze łapki”. W tym wyjątkowym zabiegu alfahydroksykwasy zostały połączone z kluczowymi substancjami aktywnymi.
od 200zł
Umów wizytę

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.