Home ⁄ Wolumetria

Wolumetria

Wraz z wiekiem zmniejsza się zawartość kwasu hialuronowego w tkankach, skóra traci jędrność i sprężystość. Twarz traci swoją objętość a miękkie, młodzieńcze rysy zanikają co w efekcie daje obraz zapadniętych skroni i policzków. Aby przewrócić młodzieńczy owal twarzy oraz poprawić proporcję, stosuje się zabieg wolumetrii podczas którego możemy skorygować:

  • zapadnięte policzki
  • ubytki w skroniach
  • modelowanie brody
  • wypełnianie dużych ubytków w bruzdach nosowo-wargowych
  • wymodelowanie kości policzkowych
  • ubytki na dłoniach

Efekt wypełnienia jest naturalny i delikatny, preparat utrzymuje się w tkankach około 18 miesięcy.
Długi rezultat jest związany z pobudzeniem syntezy fibroblastów przez wprowadzony preparat co z kolei stymuluje syntezę elastyny i kolagenu.
Zabieg zwykle wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, przy pomocy igły lub długiej kaniuli. Zabieg trwa około 30 minut i jest uzależniony od wielkości korygowanego ubytku.
Jest to bezpieczny zabieg dedykowany przede wszystkim osobom których skóra utraciła jędrność a owal twarzy wymaga korekty.
Przy pomocy wolumetrii jesteśmy w stanie szybko wypełnić zapadnięte policzki, poprawić profil twarzy. Efekt widoczny jest od razu po zabiegu ale preparat zyskuje jeszcze około 15% objętości w ciągu 2 tygodni od zabiegu w trakcie których uwadnia się.

KWAS HIALURONOWY:

Powiększanie ust 1 ml Saypha  (Princess Volume)

640,00 zł

Powiększanie ust 1,2 ml Filorga – Universal

700,00 zł

Powiększanie ust Juvederm Volbella 1 ml

850zł

Wypełnianie zmarszczek:

Bruzdy nosowo-wargowe,linie marionetki, opadające kąciki ust 1 ml

640,00 zł

Bezoperacyjna korekta nosa Saypha Volume

700,00 zł

Wolumetria twarzy,dłoni 2 ml

1 200,00 zł

Juvederm volbella 1ml

850,00 zł

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.