Home ⁄ Utrata jędrności

Utrata jędrności

Dermapen
Stymulacja produkcji nowego kolagenu i elastyny, niwelowanie drobnych zmarszczek, prewencja przeciwzmarszczkowa, alternatywa dla mezoterapii igłowej, dostarczenie składników aktywnych w głąb skóry, niwelowanie przebarwień i obrzęków. Zabieg polega na płytkim, równomiernym nakłuwaniu skóry za pomocą pena z mikroigłami oraz aplikacji odpowiedniego serum, które wnika w głębokie warstwy skóry dzięki setkom mikronakłuć.

Od 330zł

Umów wizytę
Fale radiowe
Bipolarne fale radiowe to nowa technologia w walce z utratą jędrności skóry. Jest to bezinwazyjny, przyjemny i efektywny zabieg.
Fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej, na siateczkę włókien kolagenowych i elastynowych. Peeling, fale radiowe, serum , maska.
od 230 zł
Umów wizytę
Elektrostymulacja twarzy
Elektrostymulacja mięśni twarzy – bardzo skuteczny zabieg likwidujący opadające policzki i powieki. Wykonywany w serii pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów!
80 zł/zabieg
Umów wizytę
Oczyszczanie wodorowe z zabiegiem pielęgnacyjnym
Innowacyjna metoda mezoterapii wodorowej wykorzystująca moc aktywnego wodoru generowanej przez urządzenie.

  • oczyszczenie skóry
  • eksfoliacja martwego naskórka
  • Dotlenienie i nawilżenie
  • neutralizacja wolnych rodników

Zabieg dla celów przeciwzmarszkowych możemy poszerzyć o mezoterapię bezigłową, kwasy, ampułkę botox-like, masaż ciepłym jadeitem, jonoforezę oraz infuzję tlenową.

Twarz, szyja dekolt – 300zł

Umów wizytę
Laser CO2
Zapraszamy do Pani Doktor na zabiegi laserem frakcyjnym CO2 służącym do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu.
od 150 do 1200 zł
Umów wizytę

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.