Home ⁄ Azzalure

Azzalure

Toksyna botulinowa typu A popularnie nazywana botoxem używana jest zarówno w medycynie konwencjonalnej jak i w medycynie estetycznej. Jej działanie wykorzystywane w estetyce polega na czasowym porażeniu mięśnia w który jest wstrzyknięta co prowadzi do wygładzenie i spłycenie zmarszczek na skórze ponad nim.
Toksyna botulinowa najczęściej używany jest przy korekcji:

  • kurzych łapek
  • lwiej zmarszczki
  • zmarszczek gładzizny czoła
  • nadmiernej potliwości

 

Zabieg jest praktycznie bezbolesny a efekt działania utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy lub dłużej w zależności od właściwości osobniczych. Pierwsze efekty są już widoczne po 2-3 dniach a pełny efekt po 10-14 dniach. Efekt działania toksyny botulinowej zanika stopniowo a zabieg można powtarzać 2-3 razy w roku.
Bezpośrednio przez 4 godziny po zabiegu należy zachować pozycję pionową aby uniknąć przemieszczenia preparatu, nie przecierać miejsc wkłucia środkami z alkoholem. Przez kolejne dwa dni powinno się zrezygnować z sauny, intensywnego wysiłku fizycznego, basenu.
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża, alergia na składniki preparatu, choroby mięśni, antybiotykoterapia.

 

Toksyna botulinowa (zmarszczki mimiczne)

1 okolica

450,00 zł

2 okolice

650,00 zł

3 okolice

900,00 zł

1* okolica: zmarszczki poziome czoła, lub lwia zmarszczka, lub kurze łapki. Na 1 okolicę podajemy zwykle 50-60j. preparatu.

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.