Home ⁄ AQUALYX (lipoliza iniekcyjna)

AQUALYX (lipoliza iniekcyjna)

Czasami mimo intensywnych ćwiczeń fizycznych i stosowanej diety nie jesteśmy w stanie zlikwidować nadmiaru miejscowego tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna z zastosowaniem preparatu Aqualyx służy do modelowania sylwetki i redukcji miejscowych depozytów tłuszczu.

 

Aqualyx jedynym na świecie, zarejestrowanym preparatem do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej a technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej.
Działa całkowicie niszcząc komórkę tłuszczową i wywołuje proces adipocytolizy.
W przeciwieństwie do preparatów starszej generacji, Aqualyx jest bezbolesny i bardziej skuteczny, małoinwazyjny (od 1 do 2 wkłuć), szybszy (mniejsza liczba koniecznych zabiegów do uzyskania efektów). Zabieg trwa około 15 minut i jest praktycznie bezbolesny ponieważ do preparatu dodawany jest środek znieczulający.
Aqualyx możemy zastosować idealnie nadaje się do korekcji:

  • fałdy na plecach (poniżej żeber)
  • brzuch
  • biodra
  • „bryczesy”
  • wewnętrzna strona ud.

Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać zaczerwienienie skóry, obrzęk, siniaki, uczucie dyskomfortu w miejscu podania, świąd, pieczenie, bolesność uciskową. Objawy te ustępują samoistnie w ciągu kilu dni.
Zalecane jest wykonanie serii 2-3 zabiegów (indywidualnie do pacjenta), dzięki którym uzyskujemy redukcję 2-4cm w miejscu podania preparatu, skóra nabiera jędrności a także zmniejszenie cellulitu.
Cena uzależniona od ilości wykorzystanego preparatu, ustalana po konsultacji z lekarzem.

Lipoliza iniekcyjna

Aqualix( amp. 10 ml) 1 amp.

300,00 zł

Podbródek

300,00 zł

brzuch

600,00-1300,00 zł

Przy wykupieniu 4 zabiegów 5% zniżki!

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.