Home ⁄ Zmarszczki głębokie

Zmarszczki głębokie

Wypełniacz
Efekt wypełnienia jest naturalny i delikatny, preparat utrzymuje się w tkankach około 18 miesięcy. Długi rezultat jest związany z pobudzeniem syntezy fibroblastów przez wprowadzony preparat co z kolei stymuluje syntezę elastyny i kolagenu.
od 640 do 1200 zł
Umów wizytę
Fale radiowe
Bipolarne fale radiowe to nowa technologia w walce z utratą jędrności skóry. Jest to bezinwazyjny, przyjemny i efektywny zabieg. Fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej, na siateczkę włókien kolagenowych i elastynowych.
od 200 zł
Umów wizytę
Peelingi medyczne
Peelingi medyczne to doskonałe zabiegi gwarantujące szybkie i długotrwałe efekty.
od 250 zł
Umów wizytę
Roller
Pracujemy na oryginalnych, markowych rollerach, które jako jedyne z dostępnych na rynku posiadają 2 długości igieł na głowicy. Dzięki takiemu połączeniu zwiększamy efektywność zabiegu, a niwelujemy nieprzyjemne odczucia.
280 zł
Umów wizytę
Elektrostymulacja twarzy
Elektrostymulacja mięśni twarzy – bardzo skuteczny zabieg likwidujący opadające policzki i powieki. Wykonywany w serii pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów!
50zł
Umów wizytę
Laser CO2
Zapraszamy do Pani Doktor na zabiegi laserem frakcyjnym CO2 służącym do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu.
od 150 do 1200 zł
Umów wizytę

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.