Home ⁄ Trądzik

Trądzik

Peelingi medyczne
Peelingi medyczne to doskonałe zabiegi gwarantujące szybkie i długotrwałe efekty.
od 160 zł
Umów wizytę
Peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny to zabieg delikatnego peelingu oczyszczającego skórę. Jest on alternatywą do oczyszczania manualnego w przypadku cer naczynkowych lub mało zanieczyszczonych, gdyż nie pozostawia żadnych śladów pozabiegowych i efektów ubocznych. Zabieg wykonywany jest za pomocą urządzenia, które wytwarza ultradźwięki.
od 160 zł
Umów wizytę
Mikrodermabrazja
Zabiegi kosmetologiczne wykonują u nas kosmetolodzy z wyższym wykształceniem medycznym. Pracujemy na prestiżowych dermokosmetykach Cell Fusion C, Innoderma, PCA Skin, a także luksusowych firmach kosmetycznych jak Janssen Cosmetics czy Dr Irena Eris Pro.
od 160zł
Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa
Mezoterapia bezigłowa jest alternatywą dla zabiegów z medycyny estetycznej wykorzystującej iniekcje substancjami aktywnymi. Mezoterapia bezigłowa bazuje na współdziałaniu elektroporacji i fali ultradźwiękowej dzięki czemu substancje aktywne ( witaminy, wyciągi z ziół) są w stanie pokonać barierę naskórkową i dotrzeć do głębszych warstw skóry aby osiągnąć efekt terapeutyczny.
od 180 zł
Umów wizytę
Oczyszczanie manualne
Oczyszczanie cery jest podstawowym zabiegiem od którego zaczynamy pielęgnację. W zależności od wskazań indywidualnie dobieramy rodzaj niezbędnego oczyszczania dla Państwa skóry.
Od 160 do 250 zł
Umów wizytę

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.