Home ⁄ Stopy

Stopy

1. Pedicure hybrydowy

Pedicure klasyczny zakończony malowaniem hybrydowym lakierem o trwałości na stopach do 5 tygodni. Trwały i piękny kolor paznokci na dłużej, bez odprysków. Lakier utwardzany w lampie UV dzięki czemu jest od razu suchy i bez obaw możesz założyć buty.

  • Pedicure z malowaniem lakierem hybrydowym – 100zł
  • Frencz – 120zł
  • Dodatkowe zdobienie – od 5 zł/ paznokieć
  • Efekty syrenki, cyrkonie – od 1zł/ paznokieć
  • Zdjęcie hybrydy – 30zł (gratis przy wykonaniu pedicure hybrydowego w naszym salonie)

 

2. Pedicure kosmetyczny

Pedicure pielęgnacyjny kosmetyczny zabieg wykonywany frezarką i w razie potrzeby skalpelem.

Zabieg rozpoczyna się aromatyczną kąpielą zmiękczającą skórę stóp. Kolejnymi etapami są: usunięcie martwego, zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki, skrócenie paznokci, wycięcie skórek oraz pomalowanie płytki paznokci. 

Zabieg odnawia i regeneruje skórę stóp, poprawia krążenie krwi, odświeża, nawilża, przynosi uczucie ulgi obolałym stopom oraz oczywiście wspaniale pielęgnuje stopy. Pedicure zapewnia nam efekt gładkich i delikatnych stóp na długi czas.

 

  • Bez malowania –  60 zł
  • Z malowaniem zwykłem lakierem – 70 zł 
  • Monofaza – 80 zł

 

3. Pedicure leczniczy

Pedicure  z wykorzystaniem skalpela, dłutka oraz frezarki, wykonywany przez specjalistkę podologii. Jest doskonałym rozwiązaniem problemów z odciskami, nagniotkami, modzelami i wrastającymi paznokciami. Pedicure leczniczy zawiera wszystkie elementy pedicure kosmetycznego (czyli zmycie lakieru, skrócenie,  opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci), a ponadto jest rozszerzony o usunięcię modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. W jego zakres zalicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure może być zakończony masażem i polakierowaniem paznokci.

Niekiedy na stopach tworzą się zmiany, których możemy pozbyć się oraz zapobiegać ich ponownemu powstawaniu poprzez zastosowanie pedicure leczniczego.

Pedicure leczniczy

  120,00 – 150,00 zł

Rekonstrukcja płytki

50,00 zł

Opatrunek

10,00-20,00 zł

Założenie klamry

120,00 zł

Korekta klamry

60,00 zł

Wrastający paznokieć

40,00-60,00 zł

Usunięcie modzeli

40,00 zł

Usunięcie odcisku

40,00-60,00 zł

Odciążenie

20,00 -40,00 zł

 

4. SPA dla stóp
  • Zabieg SPA – peeling, masaż, maska – 45,00 zł
  • Refleksologia – 60zł

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.