Home ⁄ Powiększanie, nawilżanie, modelowanie ust

Powiększanie, nawilżanie, modelowanie ust

Zabieg powiększania ust polecany jest osobom, które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu. Podczas rozmowy poprzedzającej korektę, lekarz pomoże wybrać odpowiednią metodę korekcji. Podstawą jest naturalny efekt.

 

Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia. Dzięki procedurze, możemy uwydatnić usta, prawic ich kształt i  symetryczność oraz koloryt.

 

Powiększanie ust to zabieg bezpieczny i dający świetne efekty . Stosujemy najlepsze i sprawdzone produkty oraz znieczulenie w kremie lub w preparacie wypełniającym (Volbella, Princess Volume Lido), które gwarantują praktycznie bezbolesny zabieg. Efekty utrzymują się około 6 12 m-cy.

Powiększanie ust 1 ml Princess Volume

590,00 zł

1 ml Princess Volume Lidocain

660,00 zł

Powiększanie ust Juvederm Volbella 1 ml

850zł

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.