Home ⁄ Peelingi medyczne

Peelingi medyczne

PCA Skin

 Prestiżowa marka stworzona na bazie wiedzy, inteligentnych rozwiązań oraz nowoczesnej technologii. Środowisko medyczne i kosmetologiczne z całą stanowczością potwierdza, że produkty PCA Skin to jedne z najlepszych i najbardziej innowacyjnych peelingów chemicznych. Jest to lider na rynku USA – stawia na ciągły rozwój oraz odkrywanie sposobów na problemy skórne milionów ludzi na świecie. Autorskie połączenia składników aktywnych (min. kwasu TCA) z wysoko stężonym retinolem   (najwyższe stężenie na rynku!) daje efekty, które przechodzą najśmielsze oczekiwania w walce z trądzikiem w każdym wieku, zmarszczkami oraz przebarwieniami.

Nasze Centrum Urody Kaszmirowy Dotyk zostało wyróżnione certyfikatem Gabinet Autoryzowany marki PCA Skin, co gwarantuje Państwo bezpieczeństwo terapii, użycie oryginalnych kosmetyków oraz odbycie odpowiednich szkoleń.

 

Zabiegi
Ultra Peel 1 Twarz 200,00 zł
+ szyja 50zł
+ dekolt 50zł
Ultra Peel 1 + retinol 250,00 zł j.w.
Esthetique Peel lub Ultra Peel 2 200,00 zł j. w.
Smoothing Body Peel + maska 200,00 zł za partię ciała
Detox Gel ( rozświetlenie, zaskórniki, skóra palacza) 150,00 zł
+ szyja i dekolt 50zł

 

Peeling kwasem migdałowym

Kwas migdałowy – należy do grupy kwasów alfa-hydroksylowych (AHA). W naturze kwas ten występuje w gorzkich migdałach. Wykazuje silne działanie antybakteryjne i regulujące świecenie się skóry, jest polecany w przypadku wyprysków trądzikowych i zaskórników. Ma działanie przeciwzmarszczkowe, poprawia strukturę skóry, wygładza zmarszczki powierzchniowe. Wpływa na produkcję kwasu hialuronowego w skórze, co zapewnia nawilżenie skóry. Delikatnie rozjaśnienia przebarwienia posłoneczne, pozapalne, hormonalne. Wykazuje działanie łagodzące, brak silnych podrażnień, łuszczenia i zaczerwienienia podczas kuracji. Polecany jako przygotowanie skóry do silniejszych peelingów i zabiegów złuszczających, ułatwia późniejszą regenerację skóry i zapobiega pojawianiu się stanów zapalnych.

 

Zabiegi
Peeling migdałowy Twarz 130,00 zł
+ szyja i dekolt 50zł

 

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie.